O Kancelarii

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i jednostek służby zdrowia, lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek i położnych oraz farmaceutów.

Kancelaria towarzyszy przedsiębiorcom od etapu zakładania działalności i wyboru formy prawnej poprzez ich rozwój i prowadzone inwestycje oraz fuzje i przejęcia. Stawiamy na bliską współpracę z Klientem i wzajemne zaufanie. Staramy się nie tylko wskazywać na konsekwencje stanu faktycznego, ale przede wszystkim odpowiadać na potrzeby Klienta. Sukces i rozwój naszego Klienta będzie też sukcesem Kancelarii.

Kancelarię tworzy:

Anna Przygocka, radca prawny, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

W swojej karierze zawodowej od lat współpracuje z największymi poznańskimi kancelariami prawnymi, a także była zaangażowana we wdrażanie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim, gdzie współpracowała z przedsiębiorcami uzyskującymi dofinansowanie.

Jej głównym obszarem pracy i zainteresowań jest prawo cywilne, prawo spółek, prawo pracy i prawo medyczne. W celu popularyzacji zagadnień związanych z prawem medycznym prowadzi blog iusmedica.pl

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Nauk Społecznych (kierunek: politologia, specjalność: administracja europejska) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka Uniwersytetu w Nancy (Université Nancy 2) we Francji, na którym uzyskała dyplom Master Etudes Europeénnes (specialité: Le droit communautaire de l’Union Europeénne).

Posługuje się językiem angielskim oraz francuskim.

Na co dzień stara się znaleźć odpowiedzi na pytania dzieci „a dlaczego?”, a w wolnych chwilach czyta książki lub biega.